VoIP Ses Hizmetleri

voip-hizmetleri-antalya

 

IP Santral ile VoIP Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

1. VoIP üzerinden konuşmak telekom maliyetlerini azaltır. Prowell’in sunduğu VoIP tarifelerinden kullanarak %50 ile %90 arası tasarruf sağlamanız mümkündür.

2. VoIP hat kullanımı ile birlikte, Analog Telekom hatları üzerinden gelerek sisteme zarar veren yüksek volt önlenmiş olur.

3. Sabit telefon numaralarınızı VoIP’e taşımanız durumunda internet üzerinden hizmet almaya başlar, VoIP’e taşıdığınız numaralınız için aylık sabit ücret ödemezsiniz.

4. IP Santral Sistemi (IpPBX) ile kullanarak şirketinizin iletişiminde esnek çözümler sunar. Bir şirket merkezinde bulunan IpPBX ile birden çok şubesi yararlanabilir. Tüm şubeler aralarında ücretsiz görüşebilir. Dünyanın neresinde olursanız olun santralinize dahili olarak bağlanabilir, mevcut VOIP hesabınızdan aramalarınızı gerçekleştirebilir ve aramaları karşılayabilirsiniz.

5. VOIP kanalı ve internet band genişliğiniz kadar eş zamanlı (simultane) çağrı sayısı belirlenebilir. ADSL teknolojisini kullanarak bile simultane maksimum 10 kanal arama yapılabilmekte veya alınabilmektedir. Kullanılar internet teknolojisine göre bu sayı değişmektedir.

6. VoIP numaralarını tahsis etmek ücretsizdir. 0242, 0216, 0312 gibi coğrafi numaralar ve 0850’li (Konumdan Bağımsız) numaralarla VoIP altyapısı kullanılarak çağrı alınabilmektedir.

7. İos ve Android destekli akıllı telefonlara yüklenen uygulamalar ile sabit numaralarınızdan çağrı alabilir ve arama yapabilirsiniz.

voip ses hizmetleri antalya

VoIP teknolojisi, internet alt yapısıyla kullanılması sebebiyle ses kalite problemi yaşama gibi endişeler akla gelebilir. Hizmet alınan VoIP operatörünün alt yapısının kaliteli olması durumunda ve lokasyonda kullanılan internet tarafında bir sorun olmadığı sürece bu tarz problemler yaşanması pek mümkün değildir.

Etiler Mah. Karacaoğlan Cad. 870 Sok. Engin Apt.
No:5/5 Muratpaşa / ANTALYA

TEL: 444 1972 FAX: 0242 322 59 59
e-MAIL: info@prowell.com.tr