NİÇİN PROWELL?

7/24 Gerçek Teknik Destek

Prowell Müşterileri; günün her saati  444 1972 nolu çağrı merkezi numarasından  destek talebinde bulunabilirler.

Destek bildirimleri ile birlikte eş zamanlı olarak çağrı merkezi sisteme kaydedilir ve en kısa sürede sorunun çözümü için konusunda uzman Prowell personeli yanınızda olur. Taleplerinize istinaden çözümleri yazılı, sözlü ya da uygulamalı olarak sunmakta ve kolay anlaşılması için yardımcı olmaktadır. Prowell farkını 7/24 gerçek teknik destek hizmeti çözümlerimizde yaşayabilirsiniz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Prowell satışını yapmış olduğu her ürünü kendi bünyesinde test eder.

Ürünler üzerinde uzmanlaşarak, sağlıklı bilgi sunumunu sağlar. Personelimiz ürün hakkında gerekli eğitimleri alarak, bilgilendirir. Sizden gelecek tüm soruların karşılık bularak cevaplanmasını sağlarız. PROWELL personeli  müşteri odaklı çalışma konusunda tecrübe sahibidir. İş takibini yazılı olarak arşivler ve  mevcut işleyişi taleplere uygun sunmaktadır. PROWELL, müşteri memnuniyetinden ödün vermeksizin hizmet kalitemizi her geçen gün daha da iyileştirmekte, sizden gelen talep ve önerileri mutlak dikkate almaktadır. Mevcut potansiyelimizi mükemmelliğe ulaştırmak yolunda durmaksızın çalışmalarımıza devam etmekteyiz.  Müşterilerimiz bizim için değerlidir; PROWELL başarısının, müşterilerimizin başarısıyla değer kazandığını biliyoruz. “ Bizim en büyük mutluluğumuz müşterilerimizin memnuniyetini dile getirmesidir.”

Uygun Fiyat Politikası

PROWELL olarak siparişlerinizde uygun fiyat sözü veriyoruz.

Uygun fiyat politikamız bizi tanımanızı, karşılıklı güven ve daha fazla garanti sunmamızı sağlayan bir başlangıçtır. Talep ettiğiniz ürün ve hizmetler hakkında kalite ve uygun fiyat anlayışının bir arada anıldığı ve aldığınız hizmetin türü gözetilmeksizin uygulanacak diğer hak ve talepleriniz fiyat politikamızda olduğu gibi farkını yaşatacaktır. Kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır.

Güncel Alt Yapı Teknolojisi

Prowell maddi harcamadan kaçınmaksızın en güncel teknolojiyi  kullanmakta ve nitelikli hizmet için bu konunun önemli olduğu bilincimizle yatırımlarımıza devam etmekteyiz.

Alanında Uzman Ekip

Prowell çalışanları; branşların da tecrübeli uzmanlardan oluşan, pratik çözümler üretebilen, işinde başarılı takım arkadaşlarına sahiptir.

Firmamız çalışanları, başarının ve hatanın bireysel olmadığı bilincinde ekip çalışmasının uyumuna sahip, kişisel gelişimlerinin yanı sıra öğretmeye ve öğrenmeye teşvik edici özelliğe sahiptir. Prowell yeniliğe açık hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir ortam sağlamaktadır.

Yüksek Güvenlik Politikası

Prowell üstlendiği tüm işlerinde gerekli güvenlik önlemini sağlamaktadır.

3. Şahıslara kişisel yada firma bilgilerinizin asla verilmemesi konusunda gerekli tedbirleri alıyoruz. Prowell bir kurumun en değerli kaynağının bilgi olduğuna inanır. Müşterilerimizin rekabet koşullarını güçlü kılmak, varlıklarını koruyarak büyümelerini sağlamak,  müşterilerimize güvenilir bir ortamda hizmet sunmak görevlerimizden biridir. 

Yılların Verdiği Tecrübe

Prowell çalışanlarının konularında uzman ve alanlarında başarı sahibi olmaları sebebiyle taleplerinize ve sorunlarınıza kısa sürede iyi sonuçlar sunmaktadır.

Uzman kadromuz sayesinde ihtiyaçlarınızı sizden önce keşfederek çözüm önerilerimizle geliyoruz. Tüm ihtiyaçlarınızı da sahip olduğumuz bu tecrübe sayesinde daha hızlı çözüyoruz. Bu nedenlerden dolayı bizi tercih etmelisiniz diyoruz…