Prowell Güvenlik Sistemleri

Isı ve Nem Takip Sistemleri

Isı ve nem takip sistemi bilgisayar tabanlı kayıt, raporlama ve gözlem programıdır. Sıcaklık ve nem takip sistemleri ecza deposu, seralar, soğuk hava depoları, gıda sektörü, mandıralar  ve bilgi işlem sistem odaları gibi ısı ve nemin takip edilmesi gereken her ortamda kullanılmak için tasarlanmış sistemlerdir.

Sıcaklık ve nem takibi birçok sektör için kritik derecede önem arz etmektedir. Örneğin işletmelerde bilgi işlem sistem odasında oluşabilecek olumsuz durumları sesli arama ve SMS ile yetkili personele haber verebilmek için bilgi işlem sistem odası ısı ve nem takip sistemi kullanılır. Bilgi işlem sistem odası güvenliği işletme için çok önemli olup mutlaka takip ve koruma altına alınması gerekmektedir.

Isı ve Nem Takip Kullanım alanları

bilgi islem isi ve nem takip sistemiSeracılık

Eczaneler/ Ecza Depoları

Soğuk Zincir Araçları

Bilgi İşlem Odaları

Tavukçuluk Tesisleri

Kuru Ürün Saklama Depoları

Balık Depoları

Soğuk Hava Depoları

Aşı Dolapları/Derin Dondurucular


Isı ve nem takip sistemi özellikleri nelerdir?

Sistem ısısı ve nemi takip edilecek bölgelere yerleştirdiğimiz cihazlardan gelen bilgilerin program tarafından işlenip veri tabanına kaydedilmesi mantığıyla çalışmaktadır.

Sesli uyarının yanında sisteme tanımladığınız mail adresinize uyarı maili atmaktadır. Bu sayede işletmenizde olmasanız bile internet erişiminin olduğu her yerden sıcaklık ve nem takibini sağlayabilirsiniz.

ecza deposu sicaklik takip sistemleri  sera nem takip sistemleri antalya

Uzaktan izleme özelliği sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun işletmenizin ısı ve nem değerlerini takip edebileceksiniz.

Profesyonel ekiplerimizle sisteminizi en kısa sürede kullanıma hazır duruma getiriyoruz. Dilerseniz Sıcaklık ve nem takip sistemi için Ücretsiz Keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Etiler Mah. Karacaoğlan Cad. 870 Sok. Engin Apt.
No:5/5 Muratpaşa / ANTALYA

TEL: 444 1972 FAX: 0242 322 59 59
e-MAIL: info@prowell.com.tr