Ip Diafon Sistemleri

Ip görüntülü diafon sistemleri ve akıllı ürünler son kullanıcılara daha rahat, konforlu ve güvenli yaşam sağlamayı amaç edinmiştir.

villa tipi goruntulu diafon sistemleriVilla tipi görüntülü diafon sistemleri sayesinde villanızın kapısına veya bahçe kapısının önüne gelen kişileri içeriye almadan görüntüleyebilirsiniz. Kapınızı açmadan olası tehlike durumlarına karşı önlem almanızı sağlarken gelen misafirlerinizi de kolaylıkla tanıyabilmenizi sağlayacaktır.


 

villa set antalyaVillalarınızda günümüz teknolojisinin en son ürünlerini kullanarak, yaşam kalitesini artıran mekânlara sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Akıllı ev ve interkom çözümleriyle evinizin güvenliğini sağlayacak kullanıcı dostu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Villa tipi diafon sistemi sayesinde asansör çağırma, kapı açma ve güvenlik kameralarının kontrolünü yapılabilmektedir. Dilerseniz cihaza hafıza kartı takarak dış ünite görüntülerinin kayıt yapması sağlanabilir. Bu sayede evde olmasanız bile evinize gelenleri kayıt altına alabilirsiniz.

 

 

 

 

 


villa set antalyaIp diafon sisteminin sağladığı konfor yanında, evinizde gereksiz enerji tüketimini kontrol altına alır, enerji tasarrufunu yaşam biçimi haline getirebilirsiniz. Hayatınıza gelecek bu yenilik hem sizi hem de aileniz mutlu edecektir. Mekân içerisinde kullanacağınız sistemlerin özellikleri, her yaştan kullanıcı kullanımı düşünülerek tasarlanmış geliştirilmiştir.

Ücretsiz keşif ve ön görüşme için bizimle iletişime geçin 444 1 972

Etiler Mah. Karacaoğlan Cad. 870 Sok. Engin Apt.
No:5/5 Muratpaşa / ANTALYA

TEL: 444 1972 FAX: 0242 322 59 59
e-MAIL: info@prowell.com.tr