HİZMETLERİMİZ

Firmamız Teknolojik altyapıya verdiği önem, Doğru Projelendirme , Uygulamadaki başarısı ve Hizmet garantisi sayesinde, 1000 i aşkın Otel Kurum ve Ticari kuruluşun çözüm ortaklığını yürütmektedir.

7/24 Gerçek Teknik Destek

Prowell Müşterileri; günün her saati  0242 321 30 20 nolu çağrı merkezi numarasından  destek talebinde bulunabilirler.

Destek bildirimleri ile birlikte eş zamanlı olarak çağrı merkezi sisteme kaydedilir ve en kısa sürede sorunun çözümü için konusunda uzman Prowell personeli yanınızda olur. Taleplerinize istinaden çözümleri yazılı, sözlü ya da uygulamalı olarak sunmakta ve kolay anlaşılması için yardımcı olmaktadır. Prowell farkını 7/24 gerçek teknik destek hizmeti çözümlerimizde yaşayabilirsiniz.

Projelendirme

Projelendirme hizmeti, satış öncesi ürün seçimi sırasında müşterilerimize ihtiyaç duyabilecekleri gerek ürün, gerekse konu hakkındaki teknolojik bilgileri aktararak müşterilerimizin amaçlarına en uygun ürünleri seçmelerini sağlamak amacıyla uygulanmaktadır.

Böylelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarının doğru analiz edilerek, bu ihtiyaca uygun ürünlerin sunulması sağlanmaktadır.

Satış öncesinde;

Müşterimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümün ilk basamağını geliştirir ve müşterimizin ihtiyacını karşılamak için ürün ve hizmetlerimizi en uygun şekilde projelendiririz.

Entegre Sistemler

 FCT Cihazları

 • Robot Operatörler
 • Alarm Sistemlerine Entegre Yangın Dedektörleri
 • Kartlı Geçiş ve Turnike Sistemleri
 • Otopark Giriş/Çıkış Sistemleri
 • Görüntülü Diafon Sistemleri
 • Bakıcı Takip Sistemleri

Kablolama

Son yıllarda, gelişen teknoloji ile beraber, yerel alan ağ tasarımı köklü değişikliklere uğramıştır.

Yerel alan ağları sadece bilgisayarları birbiriyle görüştürecek sistemler olmaktan çıkmış, çoklu ortam sistemlerinin (ses ve görüntü sistemleri) bilgisayar ağları üzerinden hizmet vermesine olanak sağlayan bir sistem haline dönüşmüştür. Yapısal kablolama ile data, telefon, güvenlik, şebeke ve UPS elektrik sistemlerine ait kablolama alt yapısı tek bir çatı altında toplanarak, entegre ve esnek bir çalışma ortamı oluşturulur. Kablolar, data prizi, data plug, patch panel, kabinet gibi pasif ekipmanlar ile oluşturulan altyapı, sağlıklı bir network, telefon, haberleşme ve güvenlik sisteminin temel unsurunu oluşturmaktadır. Kurulan bu altyapı, çok uzun yıllar şirket ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.
Prowell Ltd. Şti. firmaların kablolama ve altyapı ihtiyaçlarını yapısal kablolama mantığı çerçevesinde, mühendislik formatı ile karşılamaktadır. Kablolama çalışmalarında yüksek kalitede ürünler kullanılır ve kuruluş sonrasında gerekli testler yapılır. Daha fazla network aktarım hızı sağlamak için, network tasarımlarında fiber çözümler de kullanılabilir.

Network Ağ Kurulumu

Sağlıklı bir sistemin en önemli yapıtaşlarından birisi de, kusursuz çalışabilen bir ağ altyapısıdır.

Sağlıklı altyapı üzerine oturtulmuş ağlar, hem yüksek performans hem de güvenlik için en önemli noktalardan biridir. Prowell Ltd. Şti. olarak, yeni kurulumlarda ve varolan sistemlerin yeniden yapılandırılmalarında, sisteminiz için en uygun kablolama alternatiflerini gerçekleştiriyoruz. Altyapının sağlıklı çalışır durumda olduğunu periyodik testlerimiz, yönetilebilir ürünlerimiz ile bilginize sunuyoruz.

Ağ altyapı ve kurulum hizmetleri çerçevesinde aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz,

 • CAT-5, CAT-6 Network Kablolama Hizmetleri
 • Network Prizleri Montaj ve Test Hizmetleri
 • Server Odası Kurulum ve Düzenleme Hizmetleri
 • Kabinet Montaj ve Temin Hizmetleri
 • Patch Panel, Switch Montaj ve Test Hizmetleri
 • Kablosuz Ağ Kurulum ve Mesafe Arttırma Çözümleri
 • Kanal Çekme ve Yapılandırma Hizmetleri
 • Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) Montajı
 • Kesintisiz UPS Hattı Kurulum ve Test Hizmetleri

Ağ yapınızın sisteminize destek veren firma tarafından kurulmuş olması, oluşabilecek sorunlarda altyapı sorunlarının çözümünü ve tespitini hızlandırdığı gibi sistem destek verimliliğinizi de arttıracaktır. Ücretsiz keşif hizmetimizle sizin de network altyapınızı incelememizi, hesaplı, güvenli, yüksek verimli altyapı çözümlerini sunmamızı dilerseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Firmamız Teknolojik altyapıya verdiği önem, Doğru Projelendirme , Uygulamadaki başarısı ve Hizmet garantisi sayesinde, 1000 i aşkın Otel Kurum ve Ticari kuruluşun çözüm ortaklığını yürütmektedir.