HAKKIMIZDA

PROWELL faaliyetlerine başlamış olduğu 1999 yılından itibaren İletişim Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Data ve Network Sistemleri, Acil Anons Sistemleri, Entegre Çözümler konularında satış ve satış sonrası hizmetleri ile çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır.

PROWELL geçmişten gelen tecrübesi, altyapıya verdiği önem, dinamik kadrosu, doğru projelendirme ve uygulamadaki başarısı, satış sonrası hizmet garantisi sayesinde, yüzlerce küçük ve orta büyüklükteki işletmeler, kamu kurumları, turizm işletmeleri, villa ve konutlara sistemler kurmak konusunda çözüm ortaklığı yürütmektedir.

Misyonumuz; Teknoloji alanındaki gelişmeleri sürekli takip ederek, müşterilerimize iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde hizmetlerimiz ile değer katmaktır.

Ana ilkemiz; Müşteri ihtiyaçlarını tam karşılayan, kaliteli, uygun fiyatlarda, ve hedeflenen zamana göre hizmet üretmektir.

PROWELL her alandaki yapılanmasını tamamlamış olarak“Bizim en büyük mutluluğumuz müşterilerimizin memnuniyetini dile getirmesidir.” anlayışıyla hizmetlerini yürütmeye devam etmektedir.