Prowell Güvenlik Sistemleri

Çevre Güvenlik Sistemleri

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev ve iş yerlerimizi Kamera Güvenlik Sistemleri ile koruma altına alabiliyoruz. Bu sistemler hem geriye dönük kayıt izleme hem de canlı izleme olanağı tanımaktadır. Kamera sistemleri her ne kadar görüntüyü kaydetse de tam manasıyla güvenlik sağlamak için birisinin sürekli olarak canlı izlemesi gerekmektedir. Fakat insanlar tarafından izlenen sistemlerde izleyen kişinin dikkati dağılabilir, o an başka kameraya bakabilir veya görüntüyü o an seçemeyebilir. Bu gibi durumlarda iş işten geçmiş olabilir. Çevre Güvenlik Sistemleri bu gibi durumlar için geliştirilmiş bir teknolojidir.

çevre güvenlik sistemleri antalyaÇevre Güvenlik Sistemi kamera görüntülerini analiz ederek hareketli nesnenin ne olduğunu tanımlıyor ve oluşabilecek tehditleri önceden algılayarak engellememize olanak tanıyor.

Hareket algılama, bölge ihlali, kişi ve araç sayma, yabancı ve kayıp nesne algılama, ters yöne giriş, yoğunluk haritası, sinyal kaybı, görüntünün kapatılması, amaçsız dolaşma, kişi ve nesne takibi gibi birçok gelişmiş algılama seçeneğini içerisinde barındırır. Çevre Güvenlik Sistemi ile alarm durumu olmadığı sürece aktif olarak görüntülerin izlenmesine gerek kalmaz.

 

Bu Çevre Güvenliği Sistemleri stratejik öneme sahip merkezler, alışveriş merkezleri, havalimanları, endüstriyel üretim tesisleri, fabrikalar, santraller, demiryolları, işyerleri, özel mülkler yani kısacası her yerde güvenlik seviyesini maksimum seviyeye çıkarır.

 

Çevre Güvenklik Sistemi Özellikleri

cevre guvenlik sistemleri

Uyarlanabilir altyapısı sayesinde düşük maliyetli kullanım

• 7/24 ışık ve hava şartlarından etkilenmeden kontrol

• IP tabanlı görüntüleme altyapısı sayesinde yüzlerce kamerayla eşzamanlı ve kesintisiz izleme

• Programlanabilme özelliğiyle özel kural tanıtabilme (Örneğin; belirli bir bölgede herhangi bir araç 5 dakikadan uzun süre duraklama yaptığında alarm verme)

• Ters yön hareket, koşan kişi ve amaçsız dolaşan kişi tespiti gibi özel modüller çözümlerden faydalanabilme

 

Etiler Mah. Karacaoğlan Cad. 870 Sok. Engin Apt.
No:5/5 Muratpaşa / ANTALYA

TEL: 444 1972 FAX: 0242 322 59 59
e-MAIL: info@prowell.com.tr